Długie Karmienie Piersią

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Co śmieszniejsze, kilkakrotnie próbowałam zabrać ją na nagrania do telewizji, wydawało mi się, że dla dziecka to będzie atrakcja, ciekawe przeżycie. Marysia powiedziała mi po prostu: "Mamo, chodzenie do telewizji to nuda". Najlepiej więc, żeby sama znalazła swoją drogę (śmiech). Co jednak najważniejsze, Marysia jest bardzo ciekawa świata i dużo tym świecie rozmawiamy. Mój program "Kobieta na krańcu świata" jest dla nas tematem do niekończących się opowieści.
- Osoby, które daj± takie rady, zapominaj±, ¿e koty s± zwierzêtami udomowionymi. Przez setki lat ¿ycia z cz³owiekiem zmianom uleg³a tak¿e ich dieta, która wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ u drapie¿ników ¿yj±cych na wolno¶ci - uspokaja dr hab. Tadeusz Kaleta, profesor SGGW w Katedrze Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierz±t oraz specjalista w zakresie zachowañ zwierz±t. Wed³ug niego w³a¶ciciele wcale nie musz± dawaæ kotom karmówki (pod t± nazw± kryj± siê u¶pione i zamro¿one gryzonie czy kurczaczki) czy surowego miêsa. Natomiast niewskazane s± te¿ próby robienia z kota wegetarianina czy karmienie go ludzkim jedzeniem, np. ciastem albo s³odyczami.
finanse blog karmiące kilkulatków uważają że ich mleko jest nadal najlepszą rzeczą jaką można podać dziecku, bo przeciwciała, bo enzymy bla bla… ale nie zapominajmy że organizm naszego dziecka samodzielnie produkuje te składniki już od dawna (poczynając od życia płodowego) tak więc nasze dzieci sobie radzą i bez tego mleka. Poza tym środowiska lekarskie dobitnie mówią tym, że picie jakiegokolwiek mleka powyżej 2 roku życia jest szkodliwe, niepotrzebne i nienaturalne. Żaden ssak nie karmi młodych po tym, jak nauczyły się już samodzielnie pobierać inny pokarm.
Wielokrotnie pisaliśmy tym, że marki coraz chętniej podejmują współprace z influencerami, zarówno tymi znanymi szerokiej publiczności, jak i z osobami, które kierują swój przekaz do nisz Nic w tym dziwnego, liderzy opinii są dla swoich odbiorców autentyczni i potrafią ich zaangażować. Jeszcze jakiś czas temu internetowych influencerów kojarzyło się głównie z osobami, które prowadzą swój blog czy kanał na YouTubie. Wraz z rozwojem social mediów powstają jednak kolejne kategorie liderów opinii. Możemy wskazać liczne przykłady osób, które stały się rozpoznawalne dzięki prowadzeniu konta na Snapchacie czy Instagramie.
Od wczoraj robię coś co mi i mojej córce 2,5 lat bardzo się nie podoba. Ona płaczę i ja płaczę. Wolałabym karmić dłużej i ona też tego chcę. Ale presją otoczenia wygrała. Jeżeli chcesz i Twoje dziecko chce i macie na tyle silną wolę być karmić do 9 lat Karmcie! Ja ulegamy niestety presji. Jednocześnie proszę wszystkich świadomość że karmienie piersią to kwestia medyczna i skoro światowe organizacje mówią by karmić jak najdłużej to nie róbcie z siebie mądrzejszy bo bardzo krzywdzicie. Pozwólcie lekarzom, matce i dzieciom zdecydować czy chce czy nie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *